Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Biznes

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

analiza programów lojalnościowych
Nagrody za lojalność to narzędzia marketingowe, powszechnie wykorzystywane przez większość firm. Niemniej jednak oczekiwane rezultaty wdrożenia programu lojalnościowego udaje się uzyskać tylko w niektórych przedsiębiorstwach. Skąd to powszechne zjawisko niepowodzenia w tym obszarze? Jak mu zaradzić, tworząc udany program lojalnościowy? Kluczem do sukcesu jest umiejętna analiza, zarówno przed stworzeniem programu, jak i po jego wdrożeniu.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

marketing
Firmy farmaceutyczne coraz częściej wykorzystują w komunikacji z farmaceutami kanały cyfrowe. Jednak marketing bezpośredni w tej branży zdaje się być nienaruszalnym fundamentem komunikacji. Przesyłki kierowane bezpośrednio do aptek długo jeszcze będą jednym z podstawowych narzędzi przekazywania wiedzy na temat dostępnej oferty. Jak zainteresować odbiorcę przesyłki? Czy warto szukać niestandardowych rozwiązań? Na co zwracają uwagę farmaceuci i czy rzeczywiście lubią przesyłki direct mailingowe?

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

symulacji wtrysku
PAWFORM, jako narzędziownia, oferuje usługi budowy form wtryskowych a także modyfikacji oraz serwisu narzędzi posiadanych przez naszych Klientów. W zakresie nowych narzędzi oferujemy nie tylko etap budowy samej formy wtryskowej ale także kompleksowe prowadzenie i nadzorowanie całego projektu. Działalność firmy PAWFORM obejmuje również sprzedaż i wdrożenia oprogramowania do symulacji wtrysku Moldex3D.

Podkategorie