Inne

Comfort Wash – Samsung & Persil w nowym programie

Samsung połączył siły z marką Persil tworząc wyjątkowy program subskrypcji o nazwie Comfort Wash. W ramach aktywacji użytkownicy mogą wypożyczyć pralkę Samsung EcoBubble™ wraz z comiesięczną dostawą detergentów Persil i Silan wprost pod drzwi mieszkania. Wygodnie, elastycznie i ekonomicznie, a przy tym w duchu smart.


 

Idea Comfort Wash oparta została na założeniu, że nie wszyscy użytkownicy chcą posiadać sprzęt na własność. To doskonała propozycja dla osób często zmieniających miejsce zamieszkania i poszukujących elastycznych rozwiązań. Subskrypcja sprzętu sprawdzi się również w przypadku małych i średnich firm chcących optymalizować wydatki. Nie zapominajmy jednak o osobach chcących przetestować urządzenie przed zakupem. Udział w programie Comfort Wash jest ku temu świetną okazją.

 

Comfort Wash – nowy wymiar prania

Cały proces to zaledwie kilka prostych kroków. Użytkownik wybiera jeden z planów subskrypcji najbardziej odpowiadający jego potrzebom  – FLEX Plan, STANDARD Plan lub FAMILY Plan. W ciągu 4 dni roboczych serwis dostarcza pralkę Samsung z technologią EcoBubble™. Każdy z 3 modeli dostępnych w ramach subskrypcji wyposażony jest w programy przeznaczone do prania różnego rodzaju tkanin.

 

W Polsce Samsung jest liderem sprzedaży wśród producentów pralek. Co więcej aż 93% z tych urządzeń znajduje się w klasach A i B[1]. Dzięki temu możemy powiedzieć, że są to najczęściej kupowane energooszczędne pralki w kraju.

 

Oferowane w ramach subskrypcji urządzenia piorą skuteczne nawet w niskiej temperaturze za sprawą technologii EcoBubble™. Z połączenia wody, powietrza i detergentu tworzy się piana wnikająca głęboko w materiał, co pozwala efektywnie usunąć zabrudzenia nawet w wodzie o temperaturze 15 stopni. Ponadto pralki posiadają program Higieniczna para oraz panel AI Control umożliwiający personalizację ustawień[2].

 

Wartość dodaną stanowi aplikacja SmartThings z rozszerzeniem SmartThings Energy[3], dzięki której użytkownicy mogą monitorować i analizować ilości energii zużywanej przez podłączone do niej urządzenia Samsung[4]. W efekcie lepiej kontrolują, a nawet obniżają miesięczne rachunki za prąd.

 

Do wybranej w ramach subskrypcji pralki użytkownik będzie regularnie otrzymywał 4-komorowe kapsułki do prania Persil 4w1 Discs w zestawie z płynem do płukania tkanin Silan. To produkty, które dbają o ubrania, zapewniając im „dłuższe życie”. Co więcej, opakowania Persil nadają się w 100% do recyklingu.

 

Więcej informacji znajdziesz na: https://comfortwash.pl/

 

[1] Dotyczy modeli pełnowymiarowych.
[2] Panel AI Control dostępny w modelach Eco Bubble™ WW90T534DAE oraz WW80T554DAT
[3] Aplikacja SmartThings dostępna w modelach Eco Bubble™ WW90T534DAE oraz WW80T554DAT
[4] Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyższa) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi oraz Samsung Account