Biznes

Concept Data i Integrity Partners łączą siły

W październiku spółka Concept Data dołączyła do grupy kapitałowej Integrity Partners. Obie firmy będą działały pod wspólną marką, oferując rynkowi szeroką gamę rozwiązań cenionych producentów technologii oraz doświadczony zespół ekspertów z mocnymi kompetencjami. Głównym celem skonsolidowanych firm jest zajęcie silnej pozycji na rynku polskim i EMEA.


Wspólne portfolio obu spółek obejmuje rozwiązania z obszaru Cloud, Cybersecurity, Managed Services, Digital Workplace, Identity Security & Management, IT Service Management oraz AI for IT Operations.

– Połączony zespół Concept Data i Integrity Partners liczy ponad 120 osób. To sprawia, że nasz potencjał pozwoli na realizację jeszcze większych i bardziej złożonych projektów. Dzięki temu możemy być dla firm złotym środkiem między małymi, lokalnymi, niewielkimi resellerami i globalnymi integratorami (GSI). Jesteśmy blisko klientów, znamy ich potrzeby, a jednocześnie mamy w ofercie cenione na świecie rozwiązania i zespół doświadczonych ekspertów, którzy wiedzą, jak dostosować je do sytuacji biznesowej dowolnej skali przedsiębiorstw i instytucji. To wartość, której nie da się przecenić – mówi Grzegorz Brol, CEO Integrity Partners.

Integrity Partners od lat wspiera firmy na rynku EMEA w łączeniu transformacji cyfrowej z nowoczesnymi rozwiązaniami podnoszącymi produktywność i bezpieczeństwo biznesu. Concept Data specjalizuje się natomiast przede wszystkim w obszarze Identity Security oraz Digital Workplace.

– Dzięki zwinnym metodom pracy i wiedzy, którą jako Trusted Advisors dzielimy się z klientami, gwarantujemy sprawne i elastyczne zarządzanie nawet bardzo dużymi i rozproszonymi projektami. Nasi dotychczasowi i przyszli klienci, którzy chcą rozbudowywać swoją infrastrukturę IT, mogą liczyć na nasze wsparcie w jeszcze szerszym obszarze – wyjaśnia Krzysztof Andrian, CEO Concept Data.

Spółki od wielu lat z sukcesem współpracują z tak znanymi producentami rozwiązań IT jak między innymi BMC, CyberArk, Darktrace, Imperva, Microsoft, Palo Alto czy SailPoint. Pomagają firmom przechodzić proces cyfrowej transformacji, migrować do chmury, zabezpieczać kluczowe zasoby informacyjne. Wspierają w zarządzaniu usługami IT oraz w organizowaniu zdalnych miejsc pracy i bezpiecznego dostępu do systemów i aplikacji z dowolnego miejsca.

Po połączeniu firm w Integrity Partners powstaje nowy pion biznesowy – Identity Security. Zespół Concept Data będzie działał pod wspólną marką Integrity Partners od 2024 roku.