Inne

Designerska kuchnia – ostatnie dni promocji Samsung

Kategoria urządzeń AGD Samsung ewoluowała na wyższy poziom, oferując konsumentom nowoczesne, w tym personalizowane rozwiązania. Lodówka Bespoke, którą zaprojektować możemy sami oraz minimalistyczne piekarniki parowe z kamerą i łącznością WiFi, to tego najlepsze przykłady. Już tylko przez niecałe 2 tygodnie objęte będą promocją cashback.


 

Wprowadzenie na rynek globalny koncepcji Bespoke w 2019 r. zapoczątkowało zupełnie nową erę wyjątkowych urządzeń AGD, które wykraczają poza tradycyjne paradygmaty dominujące dotychczas na rynku. Oprócz technologii i funkcjonalności, koncepcja ta uwzględnia także różne potrzeby, gusta i style życia konsumentów. Wspiera użytkowników w kreowaniu personalizowanej przestrzeni domowej, zapewniając im bardziej dopasowane i wygodne rozwiązania, które będą w stanie zaspokoić zmieniające się wraz z upływem czasu oczekiwania.

 

Unikatowy styl w kuchni

Design lodówek Bespoke cechuje minimalistyczna filozofia Flat Style. Proste, czyste linie i gładkie powierzchnie idealnie wpisują się w projekty nowoczesnych kuchni, zapewniając efekt spójności z otaczającą przestrzenią. Dzięki możliwości wyboru kolorów i materiałów wykończeniowych paneli frontowych lodówki Bespoke otrzymujemy możliwość wyrażenia własnej osobowości i stylu we wnętrzu. Do wyboru mamy aż 16 wersji kolorystycznych paneli zewnętrznych, a wśród nich elegancką brzoskwinię, kremową lawendę czy ciemny granat. Możemy również wybrać materiał, z którego zostaną wykonane – w ofercie znajduje się szkło satynowe, czyste szkło i metal. Duży atut urządzenia stanowi łatwa i szybka wymiana paneli, dzięki czemu – w dowolnym momencie – możemy poddać swoje urządzenie metamorfozie. Gdy z czasem wzrosną nasze zapotrzebowania dotyczące powierzchni do przechowywania – np. wraz z pojawieniem się nowych członków rodziny – wystarczy dokupić dodatkowy moduł Bespoke. Kompresor Digital Inverter w lodówkach Bespoke objęty został aż 20-letnią gwarancją, co sprawia, że sprzęt ten jest wyborem na lata.

 

Zdrowie i design w parze

Do rodziny produktów do zabudowy kuchennej Samsung dołączyły eleganckie piekarniki Dual Cook, dostępne w takich opcjach jak ciemny granat, satynowy beż oraz czysta biel. Wystarczy wybrać kolor najbardziej odpowiadający naszym gustom, by dopasować urządzenie do wnętrza kuchennego i podkreślić nasz indywidualny styl. W wersji czarne szkło pozbawione uchwytów drzwi posiadają płaską konstrukcję, dzięki czemu urządzenie harmonijnie wkomponuje się w zabudowę kuchenną. Piekarnik wyposażony został w różne funkcje zdrowego gotowania na parze oraz rozwiązanie Dual Cook Steam. Dzięki połączeniu górnej i dolnej strefy z łatwą do obsługi technologią parową możemy zaoszczędzić czas i energię, gotując i piekąc różne potrawy jednocześnie przy różnych ustawieniach, bez mieszania się zapachów. Urządzenia wyposażone zostały również w innowacyjne rozwiązanie w postaci kamery AI Pro Cooking, dzięki której zdalnie zajrzymy do piekarnika, a nawet nakręcimy 10-sekundowy film poklatkowy z całego procesu pieczenia. Ponadto kamera rozpozna produkt umieszczony w komorze piekarnika i na tej podstawie zaproponuje ustawienia trybu pieczenia. Aplikacja SmartThings dodatkowo wspomoże nas w procesie przyrządzania potraw, zarekomenduje wyjątkowe przepisy oraz umożliwi zdalne sterowanie piekarnikiem.

 

Ostatnie dni promocji Samsung

Urządzenia AGD do kuchni Samsung wyróżniają się nie tylko zaawansowanymi technologiami, ale także wyrafinowanym wzornictwem, które współgra z wizją wnętrza użytkowników. Jeśli marzysz o designerskiej kuchni, to właśnie teraz  – dzięki trwającym promocjom – jest dobry moment na zakup sprzętów.

  • Kupując wybraną lodówkę Samsung Bespoke możesz otrzymać aż do 749 zł zwrotu na konto. Promocja trwa do 21 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.
  • Kupując piekarnik Dual Cook i dobierając do niego wybrane produkty AGD Samsung – płytę indukcyjną, mikrofalówkę, okap, zmywarkę i/lub lodówkę, także możesz otrzymać zwrot na konto. Jego wysokość zależna jest od ilości produktów w zestawie. Promocja trwa do 21 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.