BiznesNowe Technologie

Istotne informacje o ErpBox – systemie do zarządzania sprzedażą w sieci

systemSprzedaż internetowa z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się rozwija.
Niewątpliwie jedną z najważniejszych przyczyn takiego obrotu sytuacji i przeniesienia zakupów do Internetu jest pandemia. Natomiast, zakupy on-line są coraz chętniej wybierane również z powodu swojej wygody. Zamawiasz w szybki i przyjemny sposób wybrany asortyment, a za kilka dni zostaje on dostarczony wprost do drzwi Twojego domu.

 

 

 

W związku z rozwojem e-commerce powstaje mnóstwo rozwiązań, które mają za zadanie usprawnienie sprzedaży internetowej. Jednym z takich systemów jest ErpBox. Jeśli chcesz dowiedzieć się co to jest, a także poznać jego funkcje – przeczytaj poniższy artykuł.

 

System ErpBox – istotne informacje

ErpBox to rozwiązanie, które przeznaczone jest przede wszystkim dla firm, które stawiają na swój ciągły rozwój. To kompleksowe rozwiązanie posiadające niezbędne narzędzia do odpowiedniej obsługi sprzedaży internetowej, a także jej ekspansji. Warto również dodać, że platforma ta posiada modułowy charakter. Co to właściwie oznacza? Oznacza to, że jej możliwości są stale poszerzane. ErpBox to system, który nadąża za wciąż rozwijającym się rynkiem e-commerce, ale również – wyprzedza Twoją konkurencję!

 

Wybrane możliwości ErpBox :

  • możliwość integracji systemu z marketplace’ami, jak Allegro, eBay czy Amazon,
  • zadania automatyczne – czyli m.in. generowanie faktur czy wysyłka e-maili,
  • aktualizacja danych – np. stanów magazynowych,
  • integracja z kurierami – nadawanie oraz wysyłanie produktów sprzedanych,
  • moduł fakturowania – wystawianie oraz zarządzanie fakturami,
  • tworzenie raportów i ich analiza, która pozwala na jeszcze lepszą sprzedaż!

To tylko kilka najważniejszych funkcji tego systemu pozwalającego na sprawniejsze zarządzanie sprzedażą internetową. Warto także dodać, że ErpBox jest przede wszystkim systemem bezpiecznym.

ErpBox – podsumowanie

Czy warto zatem zdecydować się na ErpBox? Oczywiście! Oprócz wymienionych wyżej funkcjonalności oraz możliwości, system ten oferuje nam znacznie więcej – możesz przeczytać na stronie http://erpbox.pl/. Przede wszystkim możliwość rozwoju swojego przedsiębiorstwa, co pozwoli na generowanie jeszcze większych zysków. To również oszczędność czasu, bowiem system może część funkcji wykonywać samodzielnie.