Pozostałe

Jak szybko i skutecznie posprzątać po karnawałowej imprezie?

Jesteśmy w środku sezonu karnawałowych imprez. Zimowa aura za oknem sprawia, że zdecydowanie częściej decydujemy się na domówki, co wiąże się z koniecznością posprzątania domu przed wizytą gości i po niej. Jak posprzątać skutecznie po imprezie i nie tracić na to zbyt dużo czasu? Podpowiadamy.


1. W grupie raźniej… i szybciej!

Wspólne imprezowanie to świetna zabawa, ale nawet po najspokojniejszej domówce trzeba posprzątać w domu. Dlaczego nie zaangażować naszych przyjaciół w szybkie porządki po imprezie? Nie mówimy tutaj o myciu podłogi, ale poproszenie o pomoc w zebraniu naczyń ze stołu, wyniesieniu śmieci lub pozbieraniu butelek sprawi, że sprzątanie pójdzie nam zdecydowanie szybciej, a my nie będziemy mieli poczucia, ze każda domówka to ogrom sprzątania. A do tego będziemy mieli większą chęć na ponowne zaproszenie gości.

2. Zastosuj zasadę „od góry do dołu”

Kolejną wskazówką, która umożliwi nam szybkie sprzątanie jest reguła „od góry do dołu”. Oznacza to, że zaczynamy porządki od np. wycierania blatów, stołu, a dopiero na koniec odkurzamy i zmywamy podłogi. Odwrotna kolejność sprawi, że będziemy musieli ponownie wykonać daną pracę – np. kurz, okruszki czy drobne śmieci opadną na podłogę.  W ten sposób mamy pewność, że nie dokładamy sobie dodatkowej pracy.

3. Odkurz szybko, wygodnie i skutecznie

Kiedy pozbędziemy się już większych śmieci, przetrzemy blaty i stół, warto szybko odkurzyć mieszkanie, szczególnie przedpokój, w którym goście ściągają buty, zwłaszcza w sezonie zimowym, kiedy wnosi się do domu więcej zabrudzeń. Odkurzacz, który wymaga rozwijania kabla i składania to ostatnie, na co mamy ochotę po całonocnej imprezie. A gdyby tak mieć odkurzacz, który sprawdzi się w każdej sytuacji, jest skuteczny, zawsze gotowy do pracy, a do tego estetyczny? Takie właśnie są odkurzacze z linii Bespoke Jet. Dzięki wysokiej mocy ssącej te odkurzacze bezprzewodowe Samsung z powodzeniem mogą być jedynym odkurzaczem w domu. Tym, co również wyróżnia odkurzacze Bespoke Jet na rynku, jest stacja czyszcząca All-in-One. Po zakończonym sprzątaniu, nie musimy już się martwić o opróżnianie pojemnika na kurz. Stacja zrobi to automatycznie nie dopuszczając do tego, by jakiekolwiek drobinki wydostały się na zewnątrz. Dzięki temu mamy więcej czasu na odpoczynek po imprezie i planowanie kolejnych spotkań!

 

Skorzystaj z promocji:

Zyskaj mocny odkurzacz i zwrot na konto do 500 zł. Kup wybrany odkurzacz bezprzewodowy Bespoke JetTM lub JetTM, zostaw opinię i otrzymaj zwrot na konto aż do 500 zł.