Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Nowe technologie

Form
Formy wtryskowe są dziedziną, w której nie można już dziś osiągnąć sukcesu bez coraz większej specjalizacji narzędziowni. Chodzi o to, aby już nie tylko wykonywać sprawnie działające formy ale takie, które są lepsze od tych , które wystarczały do dnia dzisiejszego. Dla optymalnej konstrukcji pewnych grup form dochodzi się w wyniku długoletnich doświadczeń, wielu prób i błędów, a nawet zalecanych badań. Dlatego też, rozwiązania konstrukcyjnego mogą być jedna z tajemnic zastrzeganych prawnie w umowie przez zamawiającego formę. To samo dotyczy materiałów, ich obórek cieplnych czy cieplno mechanicznych.

forma wtryskowa
Forma wtryskowa to dość złożone narzędzie, które musi podołać wielu różnym wymaganiom występującym w procesie wtryskiwania tworzyw sztucznych. Podstawowym zadaniem takiego narzędzia jest wypełnienie płynnym tworzywem gniazd formujących, ukształtowanie wyrobu, który będzie odzwierciadlał kształt gniazd formujących. Kolejnym zadaniem formy wtryskowej jest odebranie ciepła od gorącego płynnego tworzywa. Trzecią funkcją każdej formy wtryskowej jest usuwanie wyprasek w sposób powtarzalny. Forma wtryskowa to narządzie, które posiada pewne układy funkcjonalne: Gniazdo formujące, układ wlewowy, układ chłodzenia, układ wypychania, elementy prowadzące, napędy płyt.

formę wtryskową
Projektowanie i budowa form wtryskowych to niełatwe zadanie dla niejednego konstruktora. Jeśli chcesz, aby Twoje produkty końcowe były dobrze wykonane musisz swoje zlecenie powierzyć rzetelnej firmie, która dobrze zaprojektuje sam detal, tak by uniknąć problemów związanych z całym procesem technologicznym podczas wtryskiwania detalu. Firma Pawform od 10 lat pracuje w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, dlatego warto zaufać takiej firma jak Pawform. Najlepiej, aby firma oferowała kompleksowe usługi oraz wsparcie, które jest połączone z wdrożeniem nowego wyrobu do produkcji.