Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Nowe technologie

systemSprzedaż internetowa z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się rozwija.
Niewątpliwie jedną z najważniejszych przyczyn takiego obrotu sytuacji i przeniesienia zakupów do Internetu jest pandemia. Natomiast, zakupy on-line są coraz chętniej wybierane również z powodu swojej wygody. Zamawiasz w szybki i przyjemny sposób wybrany asortyment, a za kilka dni zostaje on dostarczony wprost do drzwi Twojego domu. 

Oglądając widowiska sportowe, chcielibyśmy poczuć prawdziwe emocje, które towarzyszą nam na stadionowych trybunach. Teraz niesamowita jakość obrazu Neo QLED w połączeniu z dużymi przekątnymi ekranu sprawią, że fani sportowych rozgrywek mogą osiągnąć zupełnie nowy poziom wrażeń. Dodając do tego soundbar Q-serii, który spotęguje dźwięk przestrzenny, możemy być pewni, że przeniesiemy się w samo centrum wydarzeń.

Być może pamiętacie popularną kreskówkę studia Hanna-Barbera, której bohaterami była sympatyczna rodzinka Jetsonów? Jetsonowie żyli w świecie przyszłości. W ich w pełni zautomatyzowanym domu za porządki odpowiadała gosposia – robot. Zajmowała się ona wszystkimi pracami domowymi, sprzątaniem, praniem i gotowaniem. Być może taka właśnie będzie całkiem realna przyszłość porządków? Kto by tego nie chciał? Ale na poważnie, wyruszmy w podróż do przyszłości i zobaczmy jak nowoczesna technologia zrewolucjonizuje już niebawem nasze życie i to nie tylko w domu, ale także w zastosowaniach profesjonalnych – w czyszczeniu budynków w których pracujemy, miejsc użyteczności publicznej, gastronomii i tak dalej. Gotowi? To startujemy!