Pozostałe

Puchar Narodów Afryki na telewizorach Samsung

MEGOGO to telewizja, filmy, seriale i sport w jednym miejscu. Obecnie to jedyna platforma w Polsce, dzięki której można oglądać Puchar Narodów Afryki 2023. MEGOGO jest dostępne na telewizorach Samsung Smart TV z lat 2015-2023, doskonale uzupełniając szeroki wybór aplikacji sportowych.


Puchar Narodów Afryki 2023 to ważny turniej piłkarski rozgrywany o mistrzostwo tego kontynentu, w którym biorą udział 24 reprezentacje. Ekscytujące mecze piłkarskie odbywają się do 11 lutego 2024 roku na 6 stadionach Wybrzeża Kości Słoniowej. O zwycięzco walczą 24 drużyny. Obecnie to wydarzenie transmituje na wyłączność serwis streamingowy MEGOGO. Co ważne, jeśli akurat przegapimy interesujący nas mecz, będzie go można odtworzyć później na nagraniu. Wszystkie rozgrywki turnieju będą dostępne zarówno jako VOD w sekcji „Sport”, jak i jako osobne kanały pop-up w sekcji „Telewizja”. W dodatku każdy mecz będzie miał dwie ścieżki dźwiękowe: główną z komentarzem w języku polskim oraz alternatywną z komentarzem w języku ukraińskim.

Warto obserwować te rozgrywki. Bierze w nich udział wielu zawodników grających w Europie, ale Puchar Narodów Afryki jest czasem, w który pojawia się wielu nowych, utalentowanych zawodników.  W tym roku na boisko wyjdą następujące drużyny:

Grupa A: Wybrzeże Kości Słoniowej, Nigeria, Republika Gwinei Równikowej, Gwinea Bissau.
Grupa B: Egipt, Ghana, Republika Zielonego Przylądka, Mozambik.
Grupa C: Senegal, Kamerun, Gwinea, Gambia.
Grupa D: Algieria, Burkina Faso, Mauretania, Angola.
Grupa E: Tunezja, Mali, Republika Południowej Afryki, Namibia.
Grupa F: Maroko, DR Konga, Zambia, Tanzania.

Sportowe emocje w Samsung Smart TV

MEGOGO to nie tylko wydarzenia sportowe. W ofercie znaleźć można  także ponad setkę kanałów telewizyjnych na żywo, natomiast VOD to ponad 2200 filmów i seriali od takich dystrybutorów jak Disney, Monolith, Paramount, Kino Świat czy Gutek Film. A wszystko w ramach dwóch pakietów do wyboru: Optymalnego i Maksymalnego. Sportowe emocje w Samsung Smart TV MEGOGO to nie jedyna aplikacja dostępna na Samsung Smart TV, która umożliwia śledzenie ważnych wydarzeń sportowych.

Użytkownicy telewizorów Samsung od 2017 roku mogą korzystać m.in. z TVP Sport. Pozwala ona na śledzenie m.in. skoków narciarskich, piłki nożnej, siatkówki czy meczów tenisowych. Aplikacja charakteryzuje się prostym, kafelkowym interfejsem, który pozwoli łatwo wyszukać materiały, także według dyscypliny sportowej. Widzowie mogą także zdecydować czy chcą oglądać mecz z komentarzem, czy bez.

Z kolei w ELEVEN SPORTS widzowie mogą śledzić m.in. mecze ligi włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej, portugalskiej, Pucharu Anglii, Pucharu Niemiec oraz rozgrywki PGE Ekstraligi. Warto wspomnieć także o Kanale Sportowym, który jest dostępny dla modeli telewizorów od 2018 i oferuje dostęp do programów Kanału na żywo oraz z odtworzenia.

Telewizor dla każdego kibica

Nieodłącznym towarzyszem kibica jest telewizor, który pozwala cieszyć się ulubionym emocjonującym widowiskiem w doskonałej jakości. Takie wrażenia może zapewnić Neo QLED QN92C, którego charakteryzuje głęboka czerń, zwiększony poziom jasności oraz intensywne szczegóły i kontrast w każdym fragmencie obrazu. Technologia Quantum Mini LED oferuje zachwycający obraz, dzięki precyzyjnej kontroli podświetlania. Ponadto, Neuronowy Procesor AI Quantum 4K, dzięki sztucznej inteligencji, automatycznie dostosuje jasność, wzmocni kontrast i poprawi rozdzielczość do najlepszej możliwej jakości. Z kolei Powłoka Antyrefleksyjna minimalizuje odblaski i redukuje rozpraszające refleksy, pozwalając podziwiać widowiska sportowe nawet w pełnym nasłonecznieniu.

Doskonałym dopełnieniem sportowych emocji będzie soundbar, który pozwoli bez reszty zanurzyć się w widowisku. Model, taki jak HW-Q930C, w połączeniu z telewizorem QN92C będzie stanowić doskonale zgrany tandem. Bezprzewodowe Dolby Atmos[1] pozwoli połączyć nasz soundbar z telewizorem bez dodatkowych kabli, dzięki czemu odkryjemy przestrzenne kinowe brzmienie, które sprawi, że usłyszymy każdy pojedynczy dźwięk poruszający się z każdej strony.

Z kolei technologia Q-Symphony zapewnia harmonijne brzmienie obu urządzeń, tworząc najwyższą synergię dźwięku. Jej unowocześniona wersja zadba o zoptymalizowany dźwięk wszystkich kanałów, a sztuczna inteligencja remasteruje obiekty dźwiękowe wyodrębnione z oryginalnego wejścia audio. Co więcej, funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni+ sprawia, że soundbar automatycznie rozpoznaje otoczenie, a następnie dostosowuje zasięg i ton brzmienia, tak by perfekcyjnie dopasować się do miejsca, w którym jest ustawiony.

[1] Bezprzewodowa Technologia Dolby Atmos wymaga połączenia za pomocą Wi-Fi. Funkcja kompatybilna wyłącznie z wybranymi telewizorami Samsung z 2022 roku i 2023 roku. Informacja o kompatybilności dostępna w specyfikacji telewizorów na stronie samsung.pl. Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos.