BiznesGospodarkaInne

Ranking kont osobistych – na co zwrócić uwagę?

Ranking kont osobistych
Czy wiesz, jakie narzędzie może Ci pomóc w wyborze najlepszego rachunku bankowego? Odpowiedź jest jedna: ranking kont osobistych, dzięki któremu porównasz kluczowe opłaty i funkcjonalności! Jak z niego skorzystać? Jakie parametry wziąć pod uwagę? Podpowiadamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konto osobiste to produkt, który posiada coraz więcej osób – zarówno młodych, jak i starszych. Dzięki niemu można wykonywać wiele czynności bez wychodzenia z domu, trzymać swoje środki w bezpiecznym miejscu i wygodnie z niego korzystać. Jak wybrać najlepsze konto osobiste przez internet?

Najlepsze konta osobiste online – gdzie szukać?

Sposobów na to, jak znaleźć korzystny rachunek bankowy, jest kilka. Możesz na własną rękę śledzić oferty różnych banków i stworzyć porównanie opłat za ich otwarcie i użytkowanie. W tym celu najlepiej jest narysować tabelę, w której zestawisz wszelkie koszty. Ale przecież takie rozwiązanie zajęłoby bardzo dużo czasu! Analiza tabel opłat i regulaminów kilkunastu instytucji… A do tego zawiłe słownictwo z dziedziny bankowości. Jak to ogarnąć?!

 

Ranking kont osobistych – jak wybrać konto?

Z pomocą przychodzi ranking kont osobistych online! To profesjonalne zestawienie kilkudziesięciu rachunków bankowych, o które możesz wnioskować bez wychodzenia z domu. Przy każdej ofercie znajdziesz podstawowe opłaty: za otwarcie i prowadzenia konta, wydanie i użytkowanie karty do konta, przelewy internetowe oraz wypłaty środków z bankomatów. To jednak nie wszystko – wystarczy, że zajrzysz do szczegółów oraz analizy rachunku, by poznać wszelkie koszty za transakcje dodatkowe, np. przelewy natychmiastowe, wypłaty z bankomatów zagranicznych czy ustanowienie zlecenia stałego. Wybierz konto, za które zapłacisz jak najmniej, a przy tym spełni ono wszystkie Twoje oczekiwania.

O każdy produkt, znajdujący się w rankingu kont osobistych, możesz wygodnie wnioskować bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że uzupełnisz wniosek o otwarcie rachunku, podasz swoje dane osobowe, potwierdzisz tożsamość za pomocą selfie, przelewu weryfikacyjnego lub podpisem w towarzystwie kuriera, by móc bezpiecznie korzystać z nowego konta!

 

Promocje bankowe kont osobistych – zgarnij dodatkowa premię!

Jeśli chcesz otworzyć nowe konto osobiste, a przy tym zgarnąć dodatkowe środki, poznaj aktualne promocje bankowe kont osobistych. Otwierając konto w promocji, masz szansę zyskać ciekawe premie i bonusy – na Twoim nowym koncie może się znaleźć nawet dodatkowe kilkaset złotych! Jeśli nie interesuje Cię dodatkowa gotówka, skorzystaj z promocji, w której do wygrania są ciekawe nagrody rzeczowe, np. smartfon, smartwatch czy vouchery na zakupy do sklepów online i stacjonarnych.

Otwarcie konta przez internet zajmie Ci tylko kilka minut!