Pozostałe

Samsung – Inteligentnie znaczy oszczędnie.

Inteligentne technologie od firmy Samsung nie tylko mogą pomóc w codziennych obowiązkach, ale także sprawić, że wprowadzimy oszczędności do naszego domowego budżetu. Poznaj trzy technologie, dzięki którym oszczędzisz swoje zasoby.


Lodówka, która uczy się naszych zachowań

Jednym z podstawowych urządzeń w każdym domu jest lodówka. Jej charakter i przeznaczenie sprawiają, że właściwie nigdy nie można wyłączyć jej z prądu – jak więc oszczędzać energię w takim urządzeniu?

Samsung wprowadził w tym roku na rynek, przełomową technologię, dzięki której lodówka chłodzi i oszczędza energię elektryczną jednocześnie. Nowe lodówki Samsung, zostały wyposażone w moduł wi-fi, który umożliwia podłączenie aplikacji SmartThings. Aby oszczędzać do 15% energii w aplikacji, jednym przyciskiem włączamy tryb AI Energy Mode [1].

W trybie AI Energy Mode urządzenie uczy się wzorców użytkowania, tworząc algorytm AI, który optymalizuje prędkość kompresora oraz cykl rozmrażania. Lodówka zapamiętuje, jak często otwieramy lodówkę, kiedy wkładamy nowe produkty i dostosowuje pracę tak, aby oszczędzać energię elektryczną.

Tak jakby lodówka przez 7 tygodni w roku nie zużywała prądu.

 

Skuteczne pranie w niskich temperaturach? Z tą technologią – to możliwe

Czy wiesz, że pranie w zimnej wodzie może być skuteczne, nawet w przypadku mocno zabrudzonych ubrań? Dzięki technologii Samsung AI EcoBubble™ możesz skutecznie prać już w temperaturze 15°C [2]. Pranie w zimnej wodzie pozwala ograniczyć zużycie energii do 70% przy zachowaniu całkowitej skuteczności. Technologia EcoBubble™ odpowiednio dobierając proporcje wody, detergentu i powietrza tworzy pianę, która pozwala uprać ubrania w niższej temperaturze, nie rezygnując ze skuteczności czyszczenia, przy okazji obniżając też rachunki za energię.

 

Pieczenie kilku potraw na raz

Piekarnik to jedno z tych urządzeń, które muszą znaleźć się w każdej kuchni. Warto przemyśleć, jakie mamy potrzeby i zwyczaje gotowania i pod tym kątem dobrać sprzęty. I myśleć o tym jak możemy zoptymalizować zużycie energii podczas gotowania.

Jeśli Wasze obiady składają się z kilku dań, warto postawić na piekarnik, który przyspieszy nam ten proces. W piekarniku Samsung Dual Cook Steam™ przygotujemy dwie potrawy jednocześnie, w różnych trybach i temperaturach. Dzięki specjalnemu separatorowi, który dzieli urządzenie na dwie komory, możemy przygotować w nim zupełnie różne dania – w tym jedno na parze – nie martwiąc się o przenikanie zapachów. Co więcej, dzięki aplikacji SmartThings[3] możemy gotować nie tylko zdrowiej, ale również bardziej „smart”. Aplikacja nie tylko pomoże nam w zarządzaniu zdalnie procesem gotowania, ale także zarekomenduje przepisy zgodne z naszymi preferencjami. Urządzenie wyposażone zostało również w kamerę AI Pro Cooking , dzięki której nie tylko zdalnie zajrzymy do piekarnika z poziomu swojego smartfona, ale również nakręcimy 10-sekundowy film poklatkowy z całego procesu pieczenia. Ale to nie jedyna funkcja kamery AI Pro Cooking. Nawet jeśli nie wiemy, w jakiej temperaturze przygotować nasze danie, kamera rozpozna je po włożeniu do piekarnika i zarekomenduje najlepsze parametry pieczenia.

 

Dom zyskuje – Ty oszczędzasz: skorzystaj z promocji cashback Samsung

Kup wybrany produkt lub zestaw produktów Samsung, zostaw opinię i zyskaj zwrot na konto [4]

Weź udział w jednej z 3 promocji:

 

Dokonaj zakupu

Kup wybrany produkt lub zestaw produktów Samsung w okresie od 26.09 do 15.11.2023 r., lub do wyczerpani puli zwrotów. Listę modeli objętych promocją znajdziesz w regulaminach poszczególnych promocji na agd.samsung.pl.

 

Podziel się opinią

Zamieść opinię o zakupionym urządzeniu na samsung.pl, stronie sprzedawcy lub porównywarki cenowej i oznacz ją odpowiednimi hashtagami określonymi w regulaminach poszczególnych promocji.

 

Przygotuj się do rejestracji

Zgromadź dokumenty potrzebne do rejestracji: skan dowodu zakupu, nr seryjny, zdjęcie tabliczki znamionowej, zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii.

 

Zarejestruj się na stronie promocji

Wypełnij formularz zgłoszeniowy korzystając ze swojego konta Samsung Account na agd.samsung.pl w ciągu 21 dni kalendarzowych od daty zakupu.

 

Odbierz zwrot

Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz zwrot na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Maksymalne wartości zwrotów

piekarnik + płyta/zmywarka = 450 zł zwrotu

piekarnik + płyta + zmywarka = 1000 zł zwrotu

lodówka = do 500 zł zwrotu

pralka = do 750 zł zwrotu

pralka + suszarka = do 1500 zł zwrotu

 

[1] Moduł AI Energy dotyczy wybranych urządzeń Samsung. Pełna lista na Samsung.pl

[2] Na podstawie testów wewnętrznych dla modelu WW11BB944AGB w normalnych warunkach użytkowania. Zużycie energii bez trybu AI Energy Mode = 0.539 kWh, natomiast po jego aktywacji = 0.145 kWh. Tryb AI Energy Mode może zostać aktywowany w aplikacji SmartThings, gdy temperatura prania wynosi 20-40°C. Wyniki mogą się różnić. Testowano dla 5 kg wsadu na programie Bawełna. Dotyczy wybranych urządzeń.

[3] Wymaga dostępu do sieci bezprzewodowej, konta Samsung Account i aplikacji Samsung SmartThings. Szczegółowe informacje o wymaganiach sprzętowych i dostępności aplikacji SmartThings na https://www.samsung.com/pl/apps/smartthings/. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account.

[4] Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Wszystkie ww. promocje trwają od 26.09 do 15.11.2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Warunkiem wzięcia udziału w ww. promocjach jest zakup urządzeń lub zestawów urządzeń Samsung oraz opublikowanie opinii. W promocji dotyczącej piekarników wymagany jest zakup zestawu wybranych produktów Samsung u jednego sprzedawcy za minimalną łączną wartość zakupu określoną w regulaminie promocji. W promocji obejmującej lodówki maksymalny zwrot w wysokości 500 zł dotyczy wybranych modeli urządzeń Samsung w klasie energetycznej A. Zakup zestawu jest niezbędny w celu uzyskania wyższego zwrotu w promocji dotyczącej pralek i suszarek.

Lista urządzeń biorących udział w ww. promocjach, pozostałe warunki oraz szczegóły i ograniczenia dostępne są w regulaminach promocji na stronie agd.samsung.pl