Pozostałe

SmartThings – Kilka porad przed każdą imprezą

Rozpoczyna się karnawał. To idealny moment, aby zaprosić znajomych na domówkę. Aby przygotowania nie zajęły nam zbyt dużo czasu, powiadamy, jak z pomocą nowoczesnych technologii SmartThings od firmy Samsung zorganizujemy każdą imprezę przy niewielkim wysiłku


Odśwież swój karnawałowy „look”!

W karnawale sięgamy po wystrzałowe kreacje, z których z naturalnych powodów nie korzystamy na co dzień. Dlatego też po kilku miesiącach spędzonych w szafie będą one wymagały nie tylko prasowania, ale też odświeżenia. I tutaj z pomocą przychodzi szafa parowa AirDresser!

Para generowana przez szafę pozwoli pozbyć się nieprzyjemnych zapachów i zagnieceń, a także zdezynfekuje odzież. AirDresser ma aż 20 programów do różnych rodzajów ubrań i tkanin. Dzięki temu możemy wybrać program odpowiedni do naszej kreacji czy jest to garnitur czy koktajlowa sukienka z jedwabiu. Co więcej, szafą AirDresser można zarządzać zdalnie z pomocą aplikacji SmartThings[1].  Dzięki niej nie tylko uruchomimy zdalnie urządzenie za pomocą smartfona, ale też sprawdzimy postęp cyklu i dowiemy się, kiedy odzież będzie gotowa do wyjęcia. Warto też podkreślić, że AirDresser nie wymaga podłączenia do wody ani odpływu.

Odpowiednie menu bez całego dnia przygotowań

 Jeśli decydujemy się na zaproszenie gości do siebie – przygotowanie poczęstunku to najważniejsza rzecz! Sałatki czy zimne przekąski to podstawa, ale każdy gość doceni świeżo upieczone ciasto lub danie na gorąco. Wiadomo, że przed imprezą nie mamy dużo czasu. Posprzątanie mieszkania, udekorowanie, włożenie kreacji i makijaż – to wszystko zajmuje czas. I tutaj właśnie przychodzi z pomocą piekarnik Dual Cook, który pozwala na przygotowanie dwóch różnych dań w tym samym czasie i to bez względu na parametry pieczenia. Bez ryzyka mieszkania zapachów. Wszystko dzięki specjalnemu separatorowi, który dzieli piekarnik na dwie komory, zapobiegając przenikaniu się zapachów. Piekarnik można dodatkowo podłączyć do aplikacji SmartThings[2], która pozwala zdalnie zarządzać procesem pieczenia i podglądać jego postęp, ale też podpowiada przepisy[3] odpowiadające naszym wcześniej określonym preferencjom.

Zostało jedzenie po imprezie? Nie ma problemu!

 Po udanej imprezie często zostaje nam dużo jedzenia. Wtedy powstaje dylemat – co z nim zrobić? Oczywiście nie chcemy marnować żywności, dlatego w takich sytuacjach idealnie sprawdzi się lodówka z technologią SpaceMax™. Technologia ta zapewnia większą pojemność lodówki dzięki wydajnej izolacji. Ścianki urządzenia są cieńsze, dając więcej miejsca wewnątrz na produkty spożywcze. Lodówka jest ponadto wyposażona w wielofunkcyjną półkę na wino oraz miejsce na przechowywanie wysokich produktów. Jednocześnie lodówki te nie zajmują więcej przestrzeni w kuchni niż ich bardziej „tradycyjne” odpowiedniki.

Z takim wsparciem będziemy gotowi na każdą imprezę, gdzie nie musimy martwić się za dużo o organizację i możemy cieszyć się miłym czasem w gronie najbliższych.

 

[1]  Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.

[2]  Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.

[3] Przepisów nie ma w wersji polskiej.